GrkatBa

Gréckokatolícka eparchia Bratislava

 
Odpustová slávnosť PDFVytlačiťE-mail
novinky
Napísal Administrator   
Pondelok, 29 November 2010 19:21

V nedeľu 05.12.2010 sme v našej farnosti slávili prvú odpustovú slávnosť k sviatku patróna našej farnosti - svätého Mikuláša. Svätú liturgiu celebrovali eparchiálny biskup Bratislavskej eparchie vladyka Peter Rusnák, otec Peter Sabol - kancelár a tajomník eparchu, otec Peter Lach a otec Igora Suchý - správca farnosti. 

Veriaci si zo slávnosti odniesli pekný duchovný zážitok a mnoho požehnania a deti aj sladké prekvapenie. Poobede sa otec biskup zúčastnil slávnostného obeda spolu s prítomnými duchovnými otcami a členmi farskej rady, ktorý sprevádzala priateľská atmosféra.

Za pohostenie ďakujeme p. Jeznej s rodinou. Foto k uplynulej nedeli nájdete v sekcii Fotogaléria.